Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Vila Frymburk. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Vila Frymburk rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 95 %

Frymburk 240, Frymburk, 38279, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Vila Frymburk 240 - Luxusní relaxační vila ležící 50 metrů od jezera Lipna. Vchod do zahrady a do bazénu. Vila je plně zařízena pro komfortní odpočinek.

Vila nabízí ubytování pro 12 osob v celkem 5 pokojích.

500 metrů od vily je supermarket a restaurace. Ve druhém patře je luxusně zařízená kuchyň s elektrickým sporákem a troubou, myčkou, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, velkým stolem, židlí pro batole; Před domem je altánek s nábytkem a místo na grilování.

Dům byl postaven v roce 2008.Před domem je parkoviště pro osobní automobily, za domem je vnitřní nádvoří s otevřeným bazénem o velikosti 5 x 3 x 1,2 metry, hřiště pro děti, altánek s nábytkem a místo na grilování. Ve druhém patře je luxusně zařízená kuchyň s elektrickým sporákem a troubou, myčkou, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, velkým stolem, židlí pro batole; dále je zde obývák s pohovkou, televizí se satelitem, DVD, Wi Fi a vchodem do zahrady; ložnice s dvoulůžkovou postelí, z ložnice je vstup do koupelny se sprchou, vanou, velikým dvojitým umyvadlem a toaletou. V prvním patře je samostatná toaleta.

V okolí jezera Lipno je více než 200 kilometrů turistických a poznávacích tras. Podle délky a náročnosti trasy si mohou vybrat začínající i zkušení turisté. Pobyt v původní přírodě kolem jezera Lipno dává pocit absolutní volnosti a nerušeného odpočinku. Cykloturistika Pro milovníky cykloturistiky je zde skutečný ráj: V okolí Lipenského jezera jsou vybudovány cyklostezky v celkové délce 150 km. Prochází podél břehů jezera ve stínu borového lesa a spojuje prakticky všechna města přimykající k Lipenskému jezeru. Milovníci dobrodružství se mohou vydat na strmé svahy Šumavského lesa, které jsou zajímavé svými členitými horskými reliefy. Jízda na kolečkových bruslích Jízda na kolečkových bruslích se realizuje na rovinatých úsecích Lipenských cyklostezek s jakostním povrchem. Nejpopulárnější trasou je úsek mezi Frymburkem a Lipnem nad Vltavou, který prochází v bezprostřední blízkosti jezera a je z něj nádherný pohled na jezero.

Možnosti koupání: vodní nádrž Lipno, aquapark Frymburk, aquapark Lipno, rybník Olšina, koupaliště Větřní .

Blízká lyžařská střediska: Frymburk, Lipno - Kramolín.

Adresa ubytování
Frymburk 240, Frymburk, 38279, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Frymburk (okres Český Krumlov)