Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Nové apartmány Rožmberk a Svět. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Nové apartmány Rožmberk a Svět rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 90 %

Nové apartmány Rožmberk a Svět

Třeboň
Veslařská 1271, Třeboň, 379 01, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Chcete spojit lázně a kola? Hledáte nové a čisté ubytování v apartmánech se zahrádkou? Chcete mít wellness, bazén a lázně 2 minuty pěšky? Naše apartmány si zamilujete. Jsou u lázní Aurora, na klidném místě v komplexu Relax Park Třeboň. Letos zažívají první sezónu a podle ohlasů a zájmu budou oblíbeným místem pro všechny, kteří hledají komfortní ubytování v Třeboni s možností návštěvy lázní Aurora.

A když nevyjde počasí?

Wellness a lázně Aurora, hospůdky, kino, občas nějaký koncert. Vše zajímavé pro vás pravidelně aktualizujeme. Na chodbě u apartmánů na vás čeká nástěnka pro vaše zážitky a doporučení. Dozvíte se kam zajít na masáž, které hospodě se vyhnout anebo kde dělají nejlepší kapří hranolky. Vše tvořeno pro vás a s vámi.


Apartmán Rožmberk:
Ideální pro dvě osoby s možností přistýlky. Samostatný vchod, vlastní kuchyň, koupelna a WC. Možno pronajmout samostatně. S vedlejším apartmánem Svět vznikne ideální propojení pro rodinu nebo přátele.

Apartmán Svět:
Svět je rovněž ideální pro dvě osoby s možností přistýlky. Má samostatný vchod, vlastní kuchyň, koupelnu a WC.
Možno pronajmout samostatně. S vedlejším apartmánem Rožmberk vznikne ideální propojení pro rodinu nebo přátele.

Adresa ubytování
Veslařská 1271, Třeboň, 379 01, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Třeboň