Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Penzion u Dyje. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Penzion u Dyje rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 81 %

Penzion u Dyje

Bulhary
Bulhary č.p.113, Bulhary, 69189, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Vítejte na stránkách rodinného penzionu U Dyje v obci Bulhary na Jížní Moravě. Obec Bulhary se nachází na pomezí mezi oblastmi lednicko-valtického areálu a CHKO Pálava. Penzion se nachází v krásném přírodním prostředí s výhledem na Dyji, která je zasazena do lesního panorámatu.

Nabízíme vám ubytování na klidném místě s dostatkem soukromí jež vybízí nejen k příjemnému odpočinku, ale i k prožití aktivní dovolené. Penzion je umístěn hned vedle cyklistické stezky a v bezprostřední blízkosti řeky Dyje a to je výborná příležitost pro vodní turistiku. Penzion je nekuřácký (možno kouřit na dvorku či zahradě). Ubytování v našem penzionu ocení především turisté, cyklisté, rybáři i rodiny s dětmi, kteří preferují přírodu, soukromí a domácí prostředí.

V současné době je možné na dvorku posedět pod zastřešenou terasou u vínečka, pivečka, u cigaretky, grilovat na grilovacím kotlíku nebo opékat špekáčky.

V areálu penzionu je také vinný sklípek k dispozici jsou i sklípky od některých místních vinařů, po dohodě zařídíme i degustaci, případně jen ochutnávku nebo posezení na celý večer. Spolupracujeme s malovinařem z obce p. Bohumilem Šebestou - nazývaným jako „ Bohuš“ a dále s p. Alešem Valluchem - vinařství „Fuzgrunty„. Parkovat auta můžete na oploceném pozemku, jízdní kola vám uschováme v prostorech na dvorku nebo vám je můžeme zapůjčit. Pro děti je k dispozici zahrada a na ní malé pískoviště.

Adresa ubytování
Bulhary č.p.113, Bulhary, 69189, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Bulhary