Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Penzion Na Rozcestí. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Penzion Na Rozcestí rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 92 %

Penzion Na Rozcestí

Bulhary
Bulhary 108, Bulhary, 691 89, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Penzion Na Rozcestí se nachází v Bulharech, 5 km od zámku Lednice, který je zapsaný na seznamu světového dědictví UNESCO. Wi-Fi je k dispozici zdarma.

Všechny pokoje jsou jednoduše zařízené, vybavené malou ledničkou a některé mají také balkon. Ve sdílených koupelnách najdete zdarma toaletní potřeby.

Součástí penzionu Na Rozcestí je zahrada se zařízenou terasou a společná kuchyně, kde si můžete připravovat vlastní jídla. V penzionu najdete také prodejní automat.

Na místě a v okolí se můžete věnovat jízdě na kole, rybaření, pěší turistice a dalším aktivitám. Parkovat zde můžete na soukromém parkovišti.

Adresa ubytování
Bulhary 108, Bulhary, 691 89, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Bulhary