Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v LÁZNĚ LIBVERDA, .a.s.. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si LÁZNĚ LIBVERDA, .a.s. rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 80 %

LÁZNĚ LIBVERDA, .a.s.

Hejnice (okres Liberec)
Lázně Libverda 82, 463 62 Hejncie

Sdílejte ubytování              

LÁZNĚ LIBVERDA, a.s. jsou malebné lázně ležící v podhůří Jizerskýchhor. Jsou obklopené smíšenými lesy, které spolu s podhorskou polohou (424 m n. m.) udávají její klimatický charakter. Klidné prostředí a blízkost přírody jsou pro odpočinek a relaxaci jako stvořené.
Specializace lázní je udána především vlastnostmi místních minerálních pramenů hydrogenuhličitanového typu. Libverdskou vodou se podle historických záznamů léčili hudební skladatel Carl Maria von Weber, Josef Jungmann, Franz Kafka, Alexandr Humboldt, císař Josef II., Jan Masaryk, Václav Talich a také ruská velkokněžna Anna Fjodorovna. Lázně Libverda léčí pohybový aparát, kardiovaskulární a onkologická onemocnění, diabetes a nemoci neurologické. Mimo léčebného programu nabízí i celou řadu léčebných wellness pobytů, sportovně relaxačních pobytů, víkendových pobytů nebo si můžete zakoupit pouze některou ze široké nabídky procedur, např. masáž lávovými kameny, speciální tělové rituály, regenerační ošetření pleti, aroma koupele, zábal v banánových listech, anticelulitidní programy, thajské olejové masáže a jiné.
Ke zpestření svého pobytu můžete využít tenis, venkovní hřiště pro seniory, minigolf, saunu, whirlpool nebo rehabilitační bazén. Milovníci zimních sportů ocení blízkost běžeckých stop a sjezdového areálu Świeradow Zdrój. Součástí lázní je také „Singltrek pod Smrkem“ − síť téměř 80 km stezek pro cyklistické nadšence, jak pro začátečníky, tak také pro zkušené bikery.
Pro své klienty celoročně připravujeme bohatou nabídku akčních pobytů a samozřejmě zajímavých slev. Na vaši návštěvu se těší tým pracovníků LÁZNÍ LIBVERDA, a.s.

Adresa ubytování
Lázně Libverda 82, 463 62 Hejncie
Telefon / Mobilní číslo
482368101-102

Zeptejte se na dostupnost.
Od
Do
Počet osob
Váš email
Dotaz na dostupnost, poznámka:
Kontrolní kód
8 2 0 6 0 1

Google mapy

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Kontaktní formulář
Zašlete dotaz na provozovatele ubytování

Jméno   Dotaz   Email   Telefon Kontrola proti spamu
  8 2 0 6 0 1

   Nejoblíbenější ubytování Hejnice (okres Liberec)