Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Mezinárodní centrum duchovní obnovy. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Mezinárodní centrum duchovní obnovy rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 72 %

Mezinárodní centrum duchovní obnovy

Hejnice (okres Liberec)
Klášterní 1, Hejnice, 46362, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Mezinárodní centrum duchovní obnovy ( dále jen MCDO) je samostatnou církevní právnickou osobou, jejímž zřizovatelem je Litoměřické biskupství. Prostory MCDO se nachází v budově bývalého františkánského kláštera z roku 1696. Celý tento objekt prošel rekonstrukcí se zaměřením na bezbariérový přístup. Činnost centra byla slavnostně zahájena 5.1.2001.

MCDO na základě platných stanov nabízí pořádání kulturních, vzdělávacích, rekondičních, relaxačních nebo duchovních programů, vzhledem k úžasnému propojení s poutním kostelem Navštívení Panny Marie. Pro kompletní zajištění programů je v MCDO možnost ubytování, stravování či jednorázového občerstvení. Lůžková kapacita je pro 60 osob. Kapacita stravování 60 – 200 osob.

Centrum zároveň disponuje velkou přednáškovou místností (aula), která je vybavena moderní technikou.

Srdečně Vás v našem centru přivítáme

Adresa ubytování
Klášterní 1, Hejnice, 46362, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Hejnice (okres Liberec)