Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Pension Ferda. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Pension Ferda rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 81 %

Pension Ferda

Hejnice (okres Liberec)
Ferdinandov 68, Hejnice, 463 62, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Vítejte v Penzionu Ferda ve Ferdinandově v Jizerských horách, na místě obklopeném zelení, s nádherným výhledem na panoráma Jizerek. Vyberte si z pestré nabídky příležitostí jak pro sportovní vyžití, tak i pro toulky krásnou přírodou našich hor. Každý návštěvník si zde jistě najde prostor pro svou oblíbenou činnost. V letním období pro cykloturistiku (cyklotrasy, singltrek) a pěší turistiku (Rozhledna Smrk, Obří sud), v zimě je v dosahu spousta výborně udržovaných běžeckých stop (Jizerská magistrála) pro vyznavače běžek i sjezdovky (Bedřichov, Ještěd, Kolej Gondolowa - Świeradów Zdrój) Pro děti a méně zdatné lyžaře se nachází asi 1 km od pensionu lehká sjezdovka s vlekem.

Pension Ferda je ideální místo pro Vaše prázdniny a volný čas, pro rodiny s dětmi, aktivní a rekreační sportovce, milovníky přírody. Velká oplocená zahrada a kapacita penzionu vytváří dobré podmínky k pořádání sportovního soustředění, školky v přírodě nebo akce pro organizace. Svou polohou je výborným výchozím strategickým místem pro Vaše výlety do blízké okolní přírody i do Hejnic, Libverdy nebo Frýdlantu.

Proč k nám?
- dovedeme vytvořit rodinou atmosféru s profesionálním přístupem.
- k přípravě jídel slouží špičkově vybavená kuchyň (konvektomat, mrazící šoker, chladící pulty), proto není problém zachovat vysokou kvalitu
- nízká cena za ubytování při zachování standardní kvality
- wi-fi připojení v celém objektu zdarma, v dosahu je i zahradní terasa
- velká oplocená zahrada na hraní pro Vaše děti nebo k odpočinku a opalování pro Vás
- držitel loga CYKLISTÉ VÍTÁNI
- když se večer vracíte z výletu na kole nebo z pěší tůry, už vás čeká cesta jen z kopce...

Adresa ubytování
Ferdinandov 68, Hejnice, 463 62, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Hejnice (okres Liberec)