Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Pension u Pekárny. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Pension u Pekárny rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 89 %

Pension u Pekárny

Dolní Dunajovice
Hlavní 141, Dolní Dunajovice, 69185, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Náš penzion se nachází ve vinařské obci Dolní Dunajovice, pod Pálavskými vrchy, přibližně 7 km od historického města Mikulova. Nabízíme vám ubytování v apartmánech v nově zrekonstruované budově. V areálu penzionu se nachází sportovní zázemí i místo pro odpočinek.

Penzion nabízí:
okrasnou zahradu
venkovní posezení s možností grilování
venkovní bazén, fotbalové a volejbalové hřiště přímo v objektu penzionu

Penzion má, jak již název vypovídá, k dispozici svou vlastní pekárnu, která dodává kvalitní pečivo pro vinný sklípek, který náleží penzionu též. Je možné zde ochutnat mnoho kvalitních druhů vín. Pro skupiny hotel nabízí i exkurzi do pekárny.

V hotelu není možno pobývat s domácími mazlíčky! Není na to uzpůsoben, protože veškerý důraz byl při rekonstrukci kladen na luxus a pohodlí hostů.

Svými kvalitami penzion vyhovuje všem typům zákazníků. Umístění v překrásné lokalitě z něj výborný výchozí bod pro turistiku, svou rozlohou umožňuje pobyt rodiny s dětmi i akce početnějších skupin.

Adresa ubytování
Hlavní 141, Dolní Dunajovice, 69185, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Dolní Dunajovice