Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Penzion Kratochvíl. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Penzion Kratochvíl rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 97 %

Penzion Kratochvíl

Dolní Dunajovice
Krátká 340, Dolní Dunajovice, 69185, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Penzion Kratochvíl nabízí ubytovaní na Jižní Moravě ve vinařské obci Dolních Dunajovice s vyhlídkou na Pálavské vrchy. Dolní Dunajovice se nachází nedaleko rakouských hranic v blízkosti města Mikulov. Zdejší krajina je protkaná hustou sítí cyklostezek, které Vás provedou klikatými uličkami města Mikulov, zavedou mezi vinice, ukážou krásy Pálavských vrchů , provedou po březích novomlýnských nadrží a dovedou až do Lednicko-Valtické areálu.

Penzion nabízí klidné ubytovaní v jedenácti klimatizovaných 2-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a televizí. K dispozici je vybavená společná kuchyně a parkovaní v objektu. V případě ,že by Vám nevyhovovala společná kuchyně, můžeme nabídnout stravovaní v restauraci Praha, kde pro Vás připraví snídaně, obědy i večeře. Restaurace je vzdálená asi 100m od penzionu, provozní doba kuchyně je od 8 do 22h. Pro zpestření Vašeho pobytu, můžeme zajistit i degustace u místních vinařů.

Adresa ubytování
Krátká 340, Dolní Dunajovice, 69185, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Dolní Dunajovice