Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Rekreační středisko Elite. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Rekreační středisko Elite rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 82 %

Rekreační středisko Elite

Staré Splavy
Pod Borným 261, Staré Splavy, 47163, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Rekreační středisko - kemp ELITE Vám může nabídnout prožití krásné dovolené v lokalitě Máchovo jezero - Staré Splavy. Naše chatová osada Elite se nechází v prostředí borového lesa v blízkosti Máchova jezera a obcí Staré Splavy (2 km) nebo Doksy (5 km). Tato poklidná oblast a příroda v okolí Máchova jezera je tou nelepší volbou ke strávení Vaší rodinné dovolené. Pokud tedy plánujete dovolenou a nebo jen prodloužený výkend, zvolte si tedy oblíbený Máchův kraj a ubytování v chatkách u Máchova jezera v těsné blízkosti Starých Splavů. Prožití dovolené a výletů u nás je vhodné jak pro rodinny s dětmi tak pro skupinové akce, tábory, školní výlety, seznamovací pobyty i školy v přírodě a školení. Na možnosti výletů a návštěv památek se můžete podívat zde.

Nabízíme ubytování ve 4 lůžkových chatkách s chladničkou, společné sociální zařízení. V okolí areálu je k dispozici spousta atrakcí pro děti či rodinu, sportovní vyžití, mnoho výletů i romantiku.

Stravování je zajištěno v jídelně s barem, nabízíme polopenzi (snídani a teplou večeři), pro větší skupinky zajistíme i plnou penzi. V areálu je též ohniště (k dispozici je k zapůjčení gril).

Náš areál je vhodný pro školní výlety, školy v přírodě, sportovní soustředění či jiné skupinové akce. V létě pak samozřejmně k rodinné rekreaci.

Adresa ubytování
Pod Borným 261, Staré Splavy, 47163, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Staré Splavy