Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Vila Terezie. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Vila Terezie rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 83 %

Vila Terezie

Staré Splavy
Jarmilina stezka 232, Staré Splavy, 471 63, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Penzion Vila Tereza, který je skvostem prvorepublikové architektury, je situován v příjemném klidném prostředí obce Hranice. Leží v bezprostřední blízkosti lázeňského sanatoria Janáček, restaurací a obchodů, 1,5 km od centra města.

Kromě pohodlného ubytování ve 12 kompletně nově zrekonstruovaných pokojích a jednom apartmá nabízí penzion prostory své denně otevřené útulné kavárny a v letních měsících venkovní terasy s příjemnou atmosféru.
Řidiči jistě ocení možnost bezplatného parkování přímo u hotelu.

Adresa ubytování
Jarmilina stezka 232, Staré Splavy, 471 63, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Staré Splavy