Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Libverda Resort & Spa - Zámeček Frýdlant. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Libverda Resort & Spa - Zámeček Frýdlant rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 72 %

Libverda Resort & Spa - Zámeček Frýdlant

Lázně Libverda
Lázně Libverda 87, Lázně Libverda, 46362, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Penzion Frýdlant se nachází uprostřed lázeňského parku. Penzion je stylizován do zámeckého stylu, stejně jako v blízkosti stojící restaurace Valdštejn. Disponuje kapacitou 22 lůžek (kategorie superior - "SUP"). 6 pokojů je dvoulůžkových, přičemž 3 z nich mají vlastní balkon.

K dispozici jsou Vám také 3 třílůžkové pokoje a 1 jednolůžkový. Vzhledem k vybavenosti pokojů a standardu ubytování je penzion vhodný pro náročnější klientelu. Pro relaxaci můžete využít saunu, whirlpool a solárium přímo v budově. Stravování hostů probíhá v jídelním sále lázeňského domu Ostrava (není-li v popisu nabídky uvedeno jinak) - vzdálenost cca 200 m.

Vybavenost pokojů a penzionu:
TV-SAT, rádio, koupelna-WC, vysoušeč vlasů, minibar, telefon, sauna, whirlpool, solárium, WIFI free
Pozor - penzion není vybaven výtahem.

Parkoviště před penzionem není k dispozi. Nejbližší parkoviště (za poplatek): před hotelem Nový dům / horní parkoviště Nový dům.

Adresa ubytování
Lázně Libverda 87, Lázně Libverda, 46362, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Lázně Libverda