Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Penzion Villa Wildner Výsluní. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Penzion Villa Wildner Výsluní rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 92 %

Penzion Villa Wildner Výsluní

Lázně Libverda
Lázně Libverda 180, Lázně Libverda, 463 62, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Dříve prvorepubliková Vila Wildner, je dnes rodinný penzion s dobovou atmosférou. Je umístěn na jižním svahu v centru obce Lázně Libverda na úpatí Jizerských hor.

Ideální poloha penzionu umožňuje všem našim hostům maximální dostupnost. Například restaurace Zelený strom vzdálená 100m, autobusové zastávky 150 m, lázeňská kolonáda 200m, lázeňské procedury 200-350m a v neposlední řade ikona 60-80let 20 století Obří sud 400m.

Celoroční obliba Jizerských hor laka nejen pěší turisty, ale také cyklisty a lyžaře. Stále vetší

Nabízíme kapacitu 22mist v jedno a dvoulůžkových pokojích ve dvou patrech. Pokoje jsou vybaveny prvorepublikovým nábytkem a čtyři z nich doplňuje komfortní balkon.

Na každém patře je k dispozici koupelna s vanou, sprchou a umyvadlem, dále dvě samostatná WC s umyvadlem. Na každém pokoji je též umyvadlo.

Naší hosté mohou využít plně vybavenou kuchyňku, dvě lednice. Nově za poplatek nabízíme infra saunu. V přízemí penzionu je společenská místnost s krbem.

Zájem o ubytování v našem penzionu projevují tradiční lázeňští hosté. Oceňují především dobovou a komorní atmosféru, která je navozena stylovým vybavením pokojů, vstřícným laskavým přístupem všech, kteří se starají o provoz „VÝSLUNÍ“.

V neposlední řadě je pro Vás, naše hosty, důležitá cena ubytování.

Pro hosty provozující aktivní odpočinek a relaxaci je k dispozici síť singltrekových stezek (cca70km), jediných svého druhu v České republice (s nástupem 400m od našeho penzionu). Sedmi kilometrový vystup na nejvyšší bod české části Jizerek, Smrk(1124m.n.m.), Vám otevře nevídané pohledy na zdejší krajinu. Nesmíme zapomenout na zimu, která je v Jizerských horách překrásná. Na své si nově přijdou i lyžaři sjezdaři. Ve vzdálenosti 13km od „Výsluní“ je celoročně v provozu na polské straně Jizerek kabinková lanovka, která v zimní sezóně obsluhuje 2,5km dlouhou sjezdovku (Swieradov Zdroj-Polsko)

V kilometr vzdálených Hejnicích mohou běžkaři sednout na skibus (v létě na cyklobus) a nechat se vyvézt na 6km vzdálenou Smedavu. Tudy prochází Jizerská magistrála, která nabízí upravené stopy do 13km vzdáleného Harrachova, či 14km vzdáleného Bedřichova.

Adresa ubytování
Lázně Libverda 180, Lázně Libverda, 463 62, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Lázně Libverda