Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Penzion Barandov. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Penzion Barandov rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 93 %

Penzion Barandov

Hrádek nad Nisou
Liberecká 400, Hrádek nad Nisou, 46334, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Pension Barandov se nachází v Hrádku nad Nisou, v trojzemí Euroregionu Nisa, nedaleko přírodního koupaliště Kristýna a zámku Grabštejn. 30 km od Hrádku nad Nisou se nachází město Liberec s možností vyžití v centru Babylon, Dinoparku, IQ parku, dále zoologickou a botanickou zahradou.

Pension Barandov v Hrádku nad Nisou ubytování
V pensionu Barandov v Hrádku nad Nisou je pro návštěvníky připraveno ubytování v sedmi pokojích, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, sociálním zařízením a vysoušečem vlasů. Pokoje jsou vybaveny vlastní kuchyňkou s rychlovarnou konvicí a minibarem, dále LCD televizorem se satelitním příjmem a USB vstupem, Wi-Fi připojením

Adresa ubytování
Liberecká 400, Hrádek nad Nisou, 46334, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Hrádek nad Nisou