Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Scholzeho mlýn. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Scholzeho mlýn rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 70 %

Scholzeho mlýn

Hrádek nad Nisou
Václavice 91, Hrádek nad Nisou, 46334, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Luxusní areál zrekonstruovaného větrného mlýnu holandského typu stojí po levé straně v poli při cestě z Václavic do Uhelné mezi Chrastavou a Hrádkem nad Nisou na takzvané Pašerácké stezce.

Budova mlýna má celkem čtyři patra. V dolní části kuchyň s jídelnou a malou koupelnou. V druhém patře je obývací hala, ve třetím ložnice s koupelnou a multifunkčním sprchovým koutem. Ve čtvrtém je podkrovní ležení.

Areál včetně větrného mlýna prošel kompletní rekonstrukcí. Areál se skládá celkem ze 3 objektů a prostorné zahrady s altánkem, grilem, apod.

Pro dodatečné ubytování jsou k dispozici 3 prostorné chatičky s vybavením

Adresa ubytování
Václavice 91, Hrádek nad Nisou, 46334, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Hrádek nad Nisou