Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Penzion s kapacitou 30 lůžek (+ přistýlky) v malebném a klidném prostředí v Plzeňském kraji, nedaleko Radnic na Rokycansku. Nabízí ubytování v pokojích s koupelnou, internetem,
Zobrazit detail
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 80 %
Penzion se nachází v rodinném domě se sociálním zařízením a obývacím pokojem. K využití je krásná zahrada s pergolou a bazénem.
 


   Nejoblíbenější ubytování Radnice