Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé ubytování pro jednotlivce, rodiny i pracovní kolektivy. Penzion disponuje dvoulůžkovými, čtyřlůžkovými a pětilůžkovými pokoji.
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabídka ubytování ve plně vybavené chalupě. Objekt se skládá ze čtyř samostatných pokojů, každý o velikosti 16 m2, velké kuchyně dvou sprchových boxů, dvou toalet, infrasauny.
Zobrazit detail
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
V penzionu se můžete ubytovat ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Restaurace je tradiční česká restaurace a nabízí kapacitu 90 míst a poskytuje ideální prostory
Zobrazit detail
 


   Nejoblíbenější ubytování Moravský Písek