Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Zajišťuji ubytování v rodinné vile. K dispozici je 6 lůžek, samostatný vchod, kuchyně, TV se satelitem a internet. Po domluvě možnost garážování osobního vozu.
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabídka ubytování s možností využití stravování, diskotéky či karaoke. K dispozici je dětský koutek a trampolína, terasa s grilem, živá hudba, karaoke, připojení k Wi-Fi.
Zobrazit detail
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování ve 3 apartmánech a 5 pokojích s vlastním sociálním zařízením. K dispozici je televize, připojení k internetu a parkoviště.
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování pro 24 osob ve třech srubových dvojchatkách s možností sportovního rybolovu. K dispozici je kuchyňka s elektrickým vařičem, lednicí a nádobím. Možnost využít
Zobrazit detail
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování ve 3 kompletně vybavených pokojích s celkovou kapacitou 8 lůžek. Poskytujeme možnost pořádání rautů, malých svateb a školení. Pokoje jsou vybaveny internetem,
Zobrazit detail
 


   Nejoblíbenější ubytování Milevsko