Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 69 %
Prázdninový dům Běleč se nachází ve městě Husinec. Je zde k dispozici WiFi připojení na internet.Ubytování vám poskytne balkon i terasu. K dispozici je plně vybavená kuchyň
Zobrazit detail
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 80 %
Penzion leží přímo u břehu řeky Blanice a v městečku Husinec, známé především rodným domem Mistra Jana Husa. Nedaleko se nachází Husinecká přehrada a historické město Prachatice.
Zobrazit detail
 


   Nejoblíbenější ubytování Husinec (okres Prachatice)