Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování v chalupě s celkovou kapacitou 15 osob. K dispozici je sauna, vířivka, sociální zařízení, krb, parkoviště, stolní fotbal, ohniště, terasa, kuchyň a wifi
Zobrazit detail
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování v plně vybavených apartmánech. K dispozici dva apartmány po 10 postelích, WiFi i parkoviště. Okolí je vhodné pro zimní i letní dovolenou.
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabídka ubytování v osmi bungalovech a chatkách. V areálu je k dispozici zahradní posezení, restaurace či gril. Možnost surfování, nohejbalu, volejbalu a parkování v areálu.
Zobrazit detail
 


   Nejoblíbenější ubytování Hroznětín