Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
V historické zemědělské usedlosti nabízíme ubytování v šesti velkých rodinných apartmánech. Vedle objektu je přírodní koupaliště - koupací biotop.
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Kemp pro stany, karavany a obytná auta se nachází v těsné blízkosti přírodního koupacího biotopu. Architektonicky velmi kvalitně ztvárněné zázemí kempu získalo již několik
Zobrazit detail
 


   Nejoblíbenější ubytování Honětice