Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabídka ubytování v soukromí ve čtyřech pokojích s celkovou kapacitou 10 lůžek. K dispozici je společenská místnost s kuchyňským koutem.
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Možnosti ubytování v kempu: - plocha pro stany, karavany a obytné vozy, - 4x rodinná chata až pro 9 osob, vč. vlastního soc. zázemí, - 2x zděná chatka (2-3 osob), - 11x
Zobrazit detail
 


   Nejoblíbenější ubytování Hluk