Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme pronájem roubené chalupy pro maximálně 8 osob. Součástí je posezení s krbem, houpačka a dětské pískoviště. Možnost zapůjčení dětské postýlky.
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Levné ubytování pro pracovní kolektivy. Nabízíme pěkné ubytování v penzionu s kapacitou až 30 osob. Plzeň po dálnici jen 25 km, Stříbro 12 km. Dvoulůžkové, třílůžkové pokoje
Zobrazit detail
 


   Nejoblíbenější ubytování Heřmanova Huť