Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 87 %
Ať jste turista nebo cestujete za obchodem Alpin Mont Servis je skvělým místem pro ubytování v průběhu vaší návštěvy města Pozorka. Odtud mohou hosté užívat snadný přístup
Zobrazit detail
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé ubytování v soukromí v rodinné vilce. K dispozici kuchyňka, obývací pokoj, ložnice a sociální zázemí.
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Provoz penzionu a restaurace. Pořádáme oslavy, svatby a rauty.
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabídka ubytování v klidné části města ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích se samostatným vchodem. K dispozici je televize, toalety, sprcha, satelit, společná kuchyňka a venkovní
Zobrazit detail
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 40 %
Provozujeme apartmán s kapacitou 6 lůžek. K dispozici je vybavená kuchyň, televize, samostatné sociální zařízení a zahrada.
 


   Nejoblíbenější ubytování Dubí