Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 100 %
Hodně míst na Vysočině je pěkných, ale Žďárské vrchy jsou prostě nejkrásnější. A přímo uprostřed nich můžete strávit nezapomenutelnou letní nebo zimní dovolenou. Nově postavená stylová
Zobrazit detail
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Ubytovna se nachází na okraji obce v blízkosti hlavní příjezdové silnice, na neoploceném pozemku s výhledem na údolí a okolní lesy. K dispozici jsou tři samostatné apartmány.
Zobrazit detail
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových pokojích s přistýlkou a celkovou kapacitou 22 osob. K dispozici je parkování před penzionem a WiFi internet. Možnost použití varné konvice
Zobrazit detail
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 60 %
Možnost celoročního ubytování včetně stravování, pořádání firemních i rodinných akcí, možnost zapůjčení audiovizuální techniky. Jídelna má kapacitu 60 míst s vlastní kuchyní.
Zobrazit detail
 


   Nejoblíbenější ubytování Cikháj