Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování ve 28 pokojích vybavené sociálním zařízením. K dispozici je televize se satelitním příjmem, bezdrátové připojení k internetu a parkoviště. Možnost využití
Zobrazit detail
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování v penzionu. K dispozici je 11 pokojů s vlastním sociálním zařízením.
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Provoz penzionu. K dispozici 4 dvoulůžkové pokoje. Možnost i krátkodobého ubytování na dvě hodiny. Nabízíme stravování v restauraci. Pořádáme oslavy, svatby a rauty.
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování s kapacitou 84 míst v 17 dvoulůžkových pokojích, 7 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a 5 apartmánech. Pokoje s koupelnou, WC, TV-SAT a Wi-Fi.
Zobrazit detail
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 60 %
Nabízíme ubytování ve dvou dvoulůžkových, jednom třílůžkovém a jednom apartmánu. Každý pokoj má vlastní WC a sprchu. Po celém penzionu je WIFI připojení.
 


   Nejoblíbenější ubytování Český Těšín