Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme dlouhodobé ubytování v apartmánech s TV, vlastním sociálním zařízením, kuchyňkou a Wi-fi s celkovou kapacitou 25 lůžek. Možnost parkování.
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabídka ubytování v 18 pokojích s koupelnou, TV a lednicí. K dispozici jsou 4 apartmány, jejichž součástí je vířivá vana a masážní sprcha.
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Penzion nabízí rekreační ubytování pro rodiny s dětmi a domácími mazlíčky i jednotlivce při cestě do zahraničí. Možnost houbaření a cykloturistiky. V areálu je dětské hřiště,
Zobrazit detail
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování v apartmánu a dvoulůžkových pokojích a mobilheimech. K dispozici je restaurace, bar, venkovní bazén, masážní vana a sauna. Pořádáme svatební hostiny či
Zobrazit detail
 


   Nejoblíbenější ubytování Česká Kubice