Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 40 %
Nabízíme ubytování v penzionu ve třech apartmánech s vlastním sociálním zařízením, koupelnou a WiFi. Součástí komplexu je zahrada s možností táboráku a garáž pro kola a motocykly.
Zobrazit detail
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 20 %
Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé ubytování turistického typu ve 2 dvoulůžkových pokojích a apartmánu se 3 lůžky s vlastním sociálním zařízením včetně kuchyně a obývacího pokoje.
Zobrazit detail
 


   Nejoblíbenější ubytování Bílý Kostel nad Nisou