Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Penzion U Černého Potoka. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Penzion U Černého Potoka rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 100 %

Penzion U Černého Potoka

Nová Lhota
Vápenky 262, Nová Lhota, 69674, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Penzion je součástí vesnické památkové zóny Nová Lhota - Vápenky ležící na úpatí Velké Javořiny. Zrekonstruovali jsme budovu původního hostince z konce 19. století a obnovili tak zvyklost místního pohostinství a výborné tradiční kuchyně.

Hostinec i penzion jsou otevřeny celoročně a nabízí příjemné zázemí pro všechny Vaše volnočasové aktivity. Bílé Karpaty, dosud plně neobjevené hory České republiky, Vás nadchnou svou neporušenou přírodou, klidem a pohodou. Celoročně můžete objevovat krásy chráněné krajinné oblasti a jejího okolí, terén je vhodný pro pěší turistiku i jízdu na kole. Zimní období zase nadchne milovníky sněžných sportů, kdy můžete vyrazit do terénu na běžkách nebo si zajet odpočinout do blízkého lyžařského areálu.

Pro Vaše pohodlí během dovolené je připraveno jedenáct příjemně zařízených pokojů, jejichž součástí je vlastní koupelna a toaleta. Na všech pokojích, ale i ve zbylých prostorách hostince, je zdarma dostupné internetové připojení. Nabízíme pobyt se snídaní i polopenzí. Zdarma Vám také uschováme Vaše sportovní potřeby.

Prostory svou kapacitou odpovídají potřebám větších akcí, proto zde bývají pořádána různá firemní setkání, rodinné oslavy i svatby.

Přijďte si vychutnat atmosféru místa uprostřed chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Adresa ubytování
Vápenky 262, Nová Lhota, 69674, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Nová Lhota