Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Atlas. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Atlas rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 94 %

Hotel Atlas

České Budějovice
Kostelní 26, České Budějovice, 370 04, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Hotel Atlas je situován téměř v centru Benešova. Jen 5 minut od hotelu stojí vlakové i autobusové nádraží. Třípatrový hotel byl v etapách celkově zrekonstruován a zateplen. Hotel poskytuje nejen pohodlné a cenově dostupné ubytování ve 26 příjemně zařízených pokojích, ale také konferenční prostory salonku s kapacitou 45 osob a hotelový klub pro 60 osob.

Salonky jsou vybavené audiovizuální technikou potřebnou pro různé školení a prezentace. Hotelová recepce se sekretářskými, informačními, rezervačními a dalšími službami je v provozu non stop. Nechybí ani kosmetický salon a hudební klub s pestrou nabídkou kulturních akcí.
Parkování vozů je zajištěno přímo u hotelu na oploceném parkovišti.

Adresa ubytování
Kostelní 26, České Budějovice, 370 04, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování České Budějovice