Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Chata U Krále Šumavy. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Chata U Krále Šumavy rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 88 %

Chata U Krále Šumavy

Kvilda
Kvilda 27, Kvilda, 384 93, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Ubytování Kvilda, v Chatě - hotelu U Krále Šumavy má pro Vaše pohodlí připraveno pohodlné levné ubytování o celkové kapacitě 50 lůžek. Pro Vaši maximální spokojenost jsme vytvořili více typů ubytování v 15 pokojích ve složení: 2,3,4,5,6 lůžkové pokoje a 2 mezonetová pětilůžková apartmá, často využívána rodinami s dětmi. Standardní výbavou každého pokoje je vlastní koupelna se sprchou a WC, TV . Po domluvě Vás rádi ubytujeme i s Vašimi domácími mazlíčky. Půjčovna horských kol a sportovních potřeb pro zimní a letní sporty je v bezprostřední blízkosti hotelu U Krále Šumavy. Nyní nově 6 Ks kol pro hotelové hosty přímo v hotelu k zapůjčení.

Hotel U Krále Šumavy má vlastní parkoviště, dobře dostupné i v zimním období, společenský sál s možností velkoplošné projekce filmů, projekční plátno pro firmy. Letní sportoviště v blízkosti hotelu umožňují hrát odbíjenou a tenis. Pro děti je připravena trampolína. Možnost opékání buřtů.

V létě Vás pohostíme na venkovní terase, s možností grilování, pečení selat.
Zima : Pokladny centra sjezdového lyžování jsou vzdáleny pouze 100 m od hotelu Chata U Krále Šumavy, kde jsou skvělé podmínky hlavně pro rodiny s dětmi. Školička lyžování - možno domluvit již pro děti od 2 let. Nebo je možné se skibusem přepravit do 12 km vzdáleného lyžařského areálu Zadov. Vyznavači bílých stop pak budou nadšení z desítek kilometrů kvalitních, vyznačených a upravených stop zasněženou krajinou Šumavy.Rádi Vám poradíme nejlepší stopy, výlety.

Adresa ubytování
Kvilda 27, Kvilda, 384 93, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Kvilda