Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Apartmány u Svatého Jána. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Apartmány u Svatého Jána rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 93 %

Apartmány u Svatého Jána

Myslkovice
Myslkovice 84, Myslkovice, 391 16, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Nově zrekonstruovaná chalupa se nachází na okraji obce Myslkovice v jižních Čechách mezi městy Tábor a Soběslav a nabízí ubytování ve dvou samostatných apartmánech. Díky své rodinné atmosféře a vybavení je vhodná zejména pro rodiny s dětmi. Okolní prostředí vybízí k procházkám a cyklovýletům, zároveň díky strategické poloze můžete navštívit spoustu zajímavých míst autem. Nejzajímavější tipy najdete zde.

Chalupa je rozdělena na dva samostatné, plně vybavené apartmány (až pro 18 osob). Větší je až pro 10 osob (včetně dvou dětských postýlek), menší pro 8 osob. Oba apartmány jsou „baby friendly" – najdete zde hračky na doma i ven, knížky pro děti, na přání zajistíme dětskou postýlku, stoleček pro děti a jídelní židličku. Každý apartmán má vlastní terasu s posezením. Zároveň je na společném dvoře k dispozici krytá terasa s krbem, gril, bazén (průměr 3,6 m), houpačka se skluzavkou a pískoviště pro děti, ve volných chvílích můžete využít pingpongový stůl, petangue, badminton a další hry. Parkoviště pro 4 auta a prostor pro uschování kol je zajištěn na uzamykatelném dvoře. K dispozici je wi-fi.

Cca 50 m od chalupy je ubytovaným hostům k dispozici vlastní rybník plný kaprů. V případě zájmu je možné zkusit si „zachytat“ a s ulovenou rybou pak naložit dle vlastního uvážení. Pruty půjčujeme zdarma.

Pro naše hosty máme v průběhu ubytování připraveno několik milých překvapení
- na uvítanou bedýnka plná sezónního ovoce a zeleniny z vlastní zahrady
- v průběhu pobytu čerstvá domácí vajíčka z vlastního chovu
- pro děti: chcete si nakrmit slepice a králíky?

Služby a možnosti v místě:
- obchod – smíšené zboží
- pojízdná masna (každé úterý ve 14h u pošty)
- pošta
- dětské hřiště u pošty
- Hospůdka Na Zámečku v Myslkovicích
- Hospůdka Pod lípou v Janově (cca 1 km)
- Hospůdka na zámečku v Brandlíně (cca 3 km)

Adresa ubytování
Myslkovice 84, Myslkovice, 391 16, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Myslkovice