Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Dům Avalon. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Dům Avalon rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 92 %

Dům Avalon

Jindřichův Hradec
Vídeňská 10, Jindřichův Hradec, 37701, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Zrekonstruovaný dům z 15. století nabízí 4 prostorné apartmány, každý s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou. Atypická kamenná stavba udržuje chládek v horkém létě a moderní vytápění poskytuje hřejivé teplo v chladném počasí. To vše v kouzelné atmosféře středověkého obydlí s patiem a s oplocenou zahradou končící u vodní nádrže Vajgar.

Pro cyklisty jsou připraveny prostory pro uskladnění kol a množství cyklostezek v regionu. Rybáři najdou základnu pro svůj lov na naší loďce, která je jim (ale i nerybařícím hostům) k dispozici zdarma po celou dobu pobytu.

Ubytování v apartmánech Domu Avalon je vhodné pro cyklisty, rybáře, houbaře a všechny milovníky přírody a památek Jižních Čech.

Adresa ubytování
Vídeňská 10, Jindřichův Hradec, 37701, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Jindřichův Hradec