Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Pivovarský dvůr Lipan. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Pivovarský dvůr Lipan rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 95 %

Pivovarský dvůr Lipan

Týn nad Vltavou
Dražíč 50, Týn nad Vltavou, 37501, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Pivovarský dvůr Lipan se nachází v obci Dražíč, nedaleko Týna nad Vltavou a Bechyně v jižních Čechách. Byl vybudován v areálu bývalého lihovaru roku 1997. Při jeho založení vznikla o rok déle i pěstitelská pálenice. V areálu nechybí ani restaurace, salonek s měděnou varnou a penzion. V pivovaru vaříme celkem čtyři druhy piv. Hlavně je to světlý a tmavý ležák Lipan, dalším druhem našeho piva je světlé výčepní pivo a polotmavý speciál. Během naší, již 15 let trvající existence, jsme získali celkem 24 ocenění za naše piva. Vaříme nefiltrované pivo z tuzemských surovin, při jehož výrobě používáme čtyři druhy sladu, vybrané odrůdy českého chmele a vodu z vlastní studny. To vše nám zaručuje spolu s výrobním postupem příjemnou plnost a hořkost našeho piva.

V našem penzionu nabízíme ubytování ve :
- jednolůžkových
- dvoulůžkových
- třílůžkových
- čtyřlůžkových pokojích.

hKaždý pokoj má vlastní koupelnu a WC. V podkroví se nacházejí i dvě apartmá, každé s devíti lůžky. Celková kapacita penzionu je 45 lůžek.

Součástí penzionu je i stylový salonek s varnou restauračního pivovaru, kterou si mohou hosté prohlédnout a sledovat zde i vaření piva. Salonek je vhodný pro pořádání společenských akcí, svateb, rautů, seminářů apod.

Nabízíme zvýhodněné pobyty:
- pro skupiny více osob
- dlouhodobější pobyty

Na dvoře je v letních měsících možnost večerního posezení u grilu spojeného s grilováním.

Adresa ubytování
Dražíč 50, Týn nad Vltavou, 37501, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Týn nad Vltavou