Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Chata na Šindlově. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Chata na Šindlově rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 60 %

Chata na Šindlově

Borová Lada
Šindlov 13, Šindlov, 38501, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Šindlov byl založen v roce 1760 jako dřevařská osada na Schwarzenbergském panství. V roce 1930 zde bylo 15 chalup s 96 obyvateli a kaple.
Dnes z osady zůstaly jen osamělé chalupy a malebná kaplička, nově opravená.
Šindlov leží v blízkosti ( 5km ) od další známé obce Borová Lada (německy Ferchenhaid) v jihozápadních Čechách uprostřed šumavských plání mezi obcemi Horní Vltavice a Horská Kvilda a Kvilda. Nedaleko se nachází lyžařské areály Zadov a Churáňov.
Chata se nachází v nadmořské výšce kolem 930 m na soutoku Vydřího potoka, Teplé Vltavy a Malé Vltavy (Vltavského potoka).
Borovoladsko nabízí po celý rok řadu možností turistům, cykloturistům, lyžařům, houbařům i milovníkům přírodních krás a šumavské romantiky. Více informací naleznete v sekci Aktivity.

Adresa ubytování
Šindlov 13, Šindlov, 38501, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Borová Lada