Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Penzion-statek U pejska a kočičky. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Penzion-statek U pejska a kočičky rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 88 %

Penzion-statek U pejska a kočičky

Jindřichův Hradec
Dolní Pěna 19, Jindřichův Hradec, 377 01, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Vítejte na stránkách penzionu U pejska a kočičky v Dolní Pěně u Jindřichova Hradce. Poskytujeme možnost ubytování v nově vybudovaných pokojích a stravování ve vlastní restauraci.

Penzion-statek U pejska a kočičky leží 2km u Jindřichova Hradce směr Třeboň nebo Nová Bystřice. Je dostupný z hlavní obecní komunikace a pro ubytované je příjezd k objektu ze zadní části, kde je též parkoviště. okolo penzionu je cyklostezka, která navazuje na další.

Penzion je po kompletní rekonstrukci. Poskytuje ubytování ve 2 dvoulůžkových, 2 třílůžkových a 1 apartmánu, kde je možnost vlastního vaření. Součástí je velká zahrada, kde je k dispozici grilování v altánu , dětské hřiště a ohniště pro táborák. Svou plochou je dostačující pro míčové hry. Součástí objektu je restaurace s dobovou pecí na pizzu a možností sezení na letní zahrádce.

Všechny pokoje včetně apartmánu mají vlastní, moderní sociální zařízení se sprchou. Ve všech pokojích je stabilní masivní manželská postel a jako třetí lůžko je též samostatná masivní postel. V pokojích je možnost uložení oblečení, dále je zde TV a zdarma připojení k internetu. Ke každému pokoji je na chodbě vlastní lednička.

Adresa ubytování
Dolní Pěna 19, Jindřichův Hradec, 377 01, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Jindřichův Hradec