Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Penzion ABEN & HANA . Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Penzion ABEN & HANA rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 74 %

Penzion ABEN & HANA

Modřice
Náměstí Svobody 79, Modřice, 664 42, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Penzion je v provozu již od roku 1991 - část HANA (hlavní budova). V roce 2004 jsme přistavěli novou část ABEN (přístavba k hlavní budově v prostoru atria). Nabízíme ubytování při pracovních cestách, návštěvách brněnských veletrhů (BVV), nákupech v blízkých obchodních a zábavních střediscích OLYMPIA, AVION PARK a dalších. Můžete jej využít také při turistických výletech a návštěvách historických památek a zajímavostí v naší blízkosti - brněnská přehrada, slavkovské bojiště s Mohylou míru, propast Macocha, zámek Lednice a další.

Není daleko ani k závodnímu okruhu GRAND PRIX (GP). Kolem penzionu vede linka MHD, která vás dopraví k železničnímu nebo autobusovému nádraží v Brně. Železniční stanice je i v místě, v dosahu jsou dálnice D1 a D2, letiště Brno. Někteří hosté využívají i sportovní příležitosti dosažitelné v místě - tenis, bowling, cyklostezky, atd.

Adresa ubytování
Náměstí Svobody 79, Modřice, 664 42, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Modřice