Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Zámecký Penzion. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Zámecký Penzion rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 60 %

Zámecký Penzion

Český Rudolec
Český Rudolec 75, Český Rudolec, 378 83, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Připravili jsme pro Vás ubytování ve dvou-, tří-, čtyř-, pěti, a šestilůžkových pokojích v nově zrekonstruovaném zámeckém areálu. Český Rudolec je považovaný za nejlepší výchozí místo pro výlety po celé České Kanadě. V areálu zámku můžete také využít sauny, wellness, pivních lázní a dalších služeb.

Spolu s ubytováním v zámeckém penzionu Vám také můžeme nabídnout odpočinek v našem wellness a to pro ubytované hosty všechny vodní atrakce ZDARMA. Využít můžete sauny, bazénu, whirlpoolu, dětského bazénu a již brzo našich pivních lázní. Své tělo a nervy můžete nechat odpočinout také v zámeckých parcích nebo na výletu po panenské přírodě České Kanady.

Adresa ubytování
Český Rudolec 75, Český Rudolec, 378 83, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Český Rudolec