Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Zvon Design Suites. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Zvon Design Suites rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 92 %

Hotel Zvon Design Suites

České Budějovice
Nam. Premysla Otakara II. 89/27, České Budějovice, 370 01, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Českobudějovický hotel Zvon je ideálním výchozím bodem pro poznávací turistiku v jižních Čechách. Svou polohou na náměstí hostům umožňuje být stále v centru kulturního dění i v těsné blízkosti významných památek, jako jsou Samsonova kašna, Černá věž, nebo Dominikánský klášter.

V našem hotelu naleznete jak standardní pokoje, tak i pokoje exkluzivně zařízené těmi nejkvalitnějšími materiály pro náročnou klientelu. Přesvědčte se sami a navštivte hotel České Budějovice, uvidíte že bude s ubytováním i našemi službami spokojeni.

V okruhu 30 km najdete oblíbené památky ze seznamu kulturního dědictví UNESCO. Doporučujeme například navštívit Holašovice a Český Krumlov se známým otáčivým hledištěm. Rodiny s dětmi mohou zamířit na výlet parníkem po řece Vltavě až do Hluboké nad Vltavou a pohádkového zámku.

Také milovníci přírody a sportu si zde přijdou na své. Cyklistické trasy vedoucí napříč městem je zavedou do soustav jihočeských rybníků a některé až do sousedního Rakouska.

Za návštěvu stojí i muzeum piva v pivovaru Budvar. V zimním období jsou potom lákadlem tradiční adventní trhy s bohatým kulturním programem, probíhající před okny našeho hotelu.

Po návštěvě památek můžete využít příjemné posezení, které nabízí restaurace České Budějovice. Nabízené pokrmy jsou připravovány z regionálních surovin té nejvyšší kvality.

Adresa ubytování
Nam. Premysla Otakara II. 89/27, České Budějovice, 370 01, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování České Budějovice