Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Mesit. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Mesit rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 93 %

Hotel Mesit

Horní Bečva
Horni Becva 316, Horní Bečva, 75657, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Hotel Mesit se nachází v Horní Bečvě v nádherném prostředí Beskyd a nabízí ubytování za přijatelné ceny. Trávit zde čas je možno v letním i zimním období. V hotelu můžete buď relaxovat při dovolené, pořádat zde různé kurzy či konference nebo jej využít při školních akcích a výletech.
Ubytovat se můžete ve čtyřiceti jednolůžkových až čtyřlůžkových pokojích, v jednom apartmánu nebo v hotelové chatě s kapacitou 30 lůžek. Hotel Mesit tak nabízí všestranné zážitky pro jednotlivce i větší skupiny.

Adresa ubytování
Horni Becva 316, Horní Bečva, 75657, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Horní Bečva