Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Penzion ve Vinařství Maláník-Osička. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Penzion ve Vinařství Maláník-Osička rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 93 %

Penzion ve Vinařství Maláník-Osička

Mikulčice
Mikulčice - Těšické Budy VS 166, Mikulčice, 69619, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Vítá Vás Penzion ve Vinařství Maláník-Osička, který se nachází v prostorách rodinného vinařství, v lokalitě „Těšických búd“ v obci Mikulčice. Jsme tu pro hosty, kteří touží poznat krásu jižní Moravy, místní zvyky, vinařské tradice a kulturní památky. Oblast je vhodná pro cykloturistiku a je charakteristická množstvím folklorních a vinařských akcí.

Nabízíme ubytování ve čtyřech moderně zařízených pokojích, které disponují vlastním sociálním zařízením, s kapacitou 15 lůžek (3x třílůžkový, 1x šestilůžkový). Hostům je k dispozici nově vybavená kuchyňka a společenská místnost. V letním období je možné posezení na venkovní terase.
Mimo jiné nabízíme: možnost zajištění snídaní, bezdrátové připojení k internetu, parkování před objektem vinařství, zajištění degustace v prostorách vinařství, zapůjčení map okolí a doporučení výletů.

Adresa ubytování
Mikulčice - Těšické Budy VS 166, Mikulčice, 69619, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Mikulčice