Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Penzion Davidův mlýn. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Penzion Davidův mlýn rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 88 %

Penzion Davidův mlýn

Staré Těchanovice
Staré Těchanovice 46, Staré Těchanovice, 74901, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Zrekonstruovaný Davidův mlýn*** nabízí ubytování pro celkem 70 hostů. K dispozici je 16 dvou až čtyřlůžkových pokojů a 7 luxusních apartmánů pro 4–6 osob.

Check-in první den pobytu je od 15.00 h., není-li stanoveno jinak. Check-out od 10.00 h. posledního dne ubytování, pokud není ubytovací doba předem sjednána jinak.

Všechny pokoje jsou moderně a stylově zařízeny, mají vlastní sociální zařízení, jsou vybaveny wi-fi připojením, televizí, kontrolovaným vstupem čipovou kartou. Do všech pokojů ve vyšších patrech vede výtah. Dva pokoje jsou pak zcela adaptovány pro pobyt imobilních osob.

Apartmány disponují oproti pokojům navíc vlastním kuchyňským koutem s plným kuchyňským vybavením, telefonem, jídelnou a obývacím prostorem. Apartmány jsou situovány tak, že každý z nich má výhled na rybníky. Do všech apartmánů ve vyšších patrech vede výtah.

Pro všechny ubytované hosty je k dispozici společná úschovna kol, běžeckých i sjezdových lyží, kočárků a podobně, dále dětská herna či klubovna s výhledem na rybníky, vybavená společenskými hrami, knihami, časopisy, určená k zábavě i odpočinku.

Uzavřené kolektivy najdou možnost k pracovním jednáním či rodinným soukromým oslavám v konferenční hale, jejíž součástí je také samostatná kuchyňka určená pro finální přípravu pokrmů. Sál je možno v případě potřeby využít také k sportovním aktivitám.

Ubytovaným hostům slouží v uzavřeném areálu dostatek bezplatných parkovacích ploch v uzavřeném vnitřním dvoře mlýna.

Areál je nekuřácký, plně bezbariérový včetně dvou bezbariérových pokojů.

U nás po dobu pobytu nepotřebujete peníze. Veškerou útratu Vám budeme zaznamenávat na hotelový účet a Vy ji pak uhradíte najednou.

Celý areál je energeticky samostatný. Elektrická energie je vyráběna 80 let starou Kaplanovou turbínou poháněnou vodou z náhonu, který se vine celým areálem a slunečními kolektory na střechách, voda je čerpána z více než 30 metrů hlubokého vrtu, teplo je vyráběno tepelnými čerpadly a odpadní vody jsou recyklovány v ekologickém zemním filtru.

Pobytem u nás šetříte přírodní zdroje, které byste spotřebovali ve svých domovech.

Adresa ubytování
Staré Těchanovice 46, Staré Těchanovice, 74901, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Staré Těchanovice