Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Wellness Hotel Bahenec. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Wellness Hotel Bahenec rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 60 %

Wellness Hotel Bahenec

Písek (okres Frýdek-Místek)
Hlavní 266, Bahenec, 74781, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Horský Wellness Hotel Bahenec se nachází v Beskydech, na krásném místě uprostřed přírody, nedaleko Jablunkova. Hotel disponuje kapacitou 56 pevných lůžek, které jsou rozděleny do dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojů a dvou apartmánů.
V areálu hotelu se nachází restaurace, dětské centrum, školící salonek, vnitřní bazén 8x4m, sauna, venkovní bazén se solárním ohřevem, venkovní restaurace s krbem a terasou a Pivní lázně BBB. Hotel je vhodný jak k příjemnému trávení dovolené, tak k pořádání školení, seminářů, rodinných oslav a svateb.
Parkování je zajištěno přímo na parkovišti přímo u hotelu.

Adresa ubytování
Hlavní 266, Bahenec, 74781, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Písek (okres Frýdek-Místek)