Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Horský hotel Rajská bouda. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Horský hotel Rajská bouda rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 94 %

Horský hotel Rajská bouda

Malenovice
Malenovice 206, Malenovice, 73911, Česká republika

Sdílejte ubytování              

hotel Rajská bouda se nachází v centru rekreační oblasti Beskydy na úpatí Lysé hory. Autobusová zastávka je přímo před hotelem. Celý hotel je bezbariérový, nabízí tedy ubytování i tělesně handicapovaným návštěvníkům. Hotel disponuje 15 bezbariérovými pokoji. Bezbariérový je také vstup do všech společenských prostor hotelu – restaurace, salonku i sálu s kapacitou 100 míst. Tyto prostory jsou vhodné pro pořádání firemních akcí i rodinných oslav.

Příjemné posezení poskytuje letní terasa s kapacitou do 60 osob. K relaxaci poslouží hostům Solná himalájská sauna. Proděti je připraven dětský koutek s hrami a hračkami.
Před hotelem je vlastní parkoviště s kapacitou 50 míst.

Adresa ubytování
Malenovice 206, Malenovice, 73911, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Malenovice