Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Bauer. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Bauer rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 93 %

Bílá 148, Bílá, 73915, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Ubytování v hotelu Bauer je rozděleno do tří budov. Hlavní třípodlažní budova hotelu má kapacitu 109 lůžek.Za hotelem se nachází dvě dependance Hořec a Javořina s kapacitou 42 a 58 lůžek.

V hlavní budově jsou pokoje dvou, tří a čtyř lůžkové. Všechny pokoje mají nové moderní vybavení sportovního charakteru. Každý pokoj je vybaven televizí a vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem. Dále zde najdete bezplatnou WIFI, velkou konferenční místnost pro cca 70 lidí, kulečník, stolní fotbal a dětský koutek a hotelovou restauraci a bar.

Ubytování v dependancích Hořec a Javořina je typu studio, kde jsou pokoje vybaveny společnou předsíní se dvěma vstupy do samostatných třílůžkových pokojů, které mají společnou koupelnu s toaletou. Zde je vybavení pokojů jednoduché, sportovního charakteru s možností zapůjčení TV.

V letošním roce bude také zprovozněno nové wellness centrum, které návštěvníkům nabídne bazén, saunový svět, whirpool, relaxační prostor a masérnu.

Adresa ubytování
Bílá 148, Bílá, 73915, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Bílá (okres Frýdek-Místek)