Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Kde Jinde. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Kde Jinde rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 87 %

Hotel Kde Jinde

Město Albrechtice
Dlouhá Voda 21, Město Albrechtice, 793 95, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Jsou hotely, které opustíte a zapomenete. Jsou hotely, které si zapamatujete. A jsou hotely, kde se budete cítit jako doma. Kde jinde, než doma, je nám dobře. Hotel KDE JINDE je hotel, ve kterém je dobře.

Hotel KDE JINDE je obklopen přírodou a civilizaci má sice na dosah, ale ne na doslech. Poskytuje klidnou a pohodlnou základnu pro výlety na Jesenicko, Osoblažsko, Bruntálsko a Krnovsko. Nabízí přiměřený komfort za přiměřenou cenu, orientuje se na tuzemskou klientelu a má co nabídnout.

Možná hledáte, kde strávit víkend, silvestr, svatbu nebo dovolenou. Možná potřebujete proškolit zaměstnance, podniknout s nimi teambuildingové aktivity. Ať jste rodina, firma, nebo jednotlivec, v hotelu KDE JINDE si odpočinete, užijete a najdete místo, kam se budete rádi vracet.

Adresa ubytování
Dlouhá Voda 21, Město Albrechtice, 793 95, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Město Albrechtice