Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Penzion Rzehaczek. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Penzion Rzehaczek rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 87 %

Penzion Rzehaczek

Dolní Lomná
Dolni Lomna 228, Dolní Lomná, 739 91 , Česká republika

Sdílejte ubytování              

Penzion Rzehaczek je situován v krásné přírodě Slezských Beskyd, v obci Dolní Lomná. Penzion je ideálním výchozím bodem pro pěší turistiku, cykloturistiku i lyžování.

Pohodlné ubytování je hostům poskytováno v 6 příjemně zařízených apartmánech situovaných ve dvoupodlažní roubené budově. Celá stavba má velmi příjemné a zdravé klima a proto je vhodná pro astmatiky a alergiky.

Součástí penzionu je i stála výstava o historii Lomné, dětské hřiště se skluzavkou a houpačkou, houpacím koníkem, pískovištěm, multifunkční cvičící sestavou, sportovním hřištěm a dalšími atrakcemi a samozřejmě útulná restaurace.
Řidiči mohou zaparkovat svůj vůz zdarma přímo u penzionu.

Adresa ubytování
Dolni Lomna 228, Dolní Lomná, 739 91 , Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Dolní Lomná