Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v B&B Bradavice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si B&B Bradavice rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 81 %

B&B Bradavice

Bravantice
Bravantice 2, Bravantice, 742 81, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Pension B&B Bradavice leží v klidné obci Bravantice (do roku 1945 Brosdorf) nedaleko Ostravy. Je výhodně umístěn 5min jízdy od dálničního sjezdu na 342km. Proto představuje ideální místo odpočinku pro všechny, kteří se pohybují po dálnici Katowice-Ostrava-Olomouc-Brno.

Vzhledem k tomu, že nejen nocleh potřebuje cestovatel znavený jízdou po dálnici, součástí ubytování je i ochutnávka domácích výrobků místních uzenářů a výrobců domácího piva.

Adresa ubytování
Bravantice 2, Bravantice, 742 81, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Bravantice