Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Areál Na mlýně. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Areál Na mlýně rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 86 %

Kozlovice 130, Kozlovice, 73947, Česká republika

Sdílejte ubytování              


0
10

Areál Na Mlýně se může pochlubit svou historií. Jde o citlivě zrekonstruovaný mlýn s 250 metrů dlouhým náhonem a stále funkčním mlýnským kolem. Kdysi tu pobýval i slavný Leoš Janáček a údajně jej toto místo inspirovalo při komponování opery Její pastorkyňa. Dnes je areál s malým muzeem mlynářských artefaktů a skvělou restaurací zpřístupněn široké veřejnosti.
Kromě hostince, muzea a restaurace U Mlynářky areál Na Mlýně nabízí ubytování jak v hlavní budově, tak ve stylových venkovních apartmánových chatách. Nechybí tu ani půjčovna kol Žluťásek, minigolf a venkovní posezení u zastřešeného grilu.

Adresa ubytování
Kozlovice 130, Kozlovice, 73947, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Kozlovice (okres Frýdek-Místek)