Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Džbán. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Džbán rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 77 %

Hotel Džbán

Karlova Studánka
Karlova Studánka 12, Karlova Studánka, 793 24, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Představujeme vám hotel, který si zakládá na tradici a své starobylosti. Stáří budovy, která nesla původní název Sloupový dům, se datuje k roku 1820. Na hotel Džbán byl přeměněn v roce 1950 a veškeré vnitřní zařízení restaurace a jídelny, je původní.

Atmosféra hotelu Džbán vám logicky připomene nezapomenutelné vzpomínky na konec minulého století. Vybavení hotelu jsme totiž přizpůsobili tak, aby zapadlo do retro stylu osmdesátých let a pamětníci si u nás nostalgicky připomenuli své strávené rekreace v podobných horských zařízeních jakým je hotel Džbán.

Úslužný personál, dobrá kuchyně s velkými porcemi (tak jak bývalo zvykem na dovolených ROH) a především pak taneční večery, kde zní převážně melodie ze sedmdesátých až devadesátých let, vás vrátí zpět do let minulých, ze kterých spokojené hotelové hosty vytrhne až teprve příchod na pokoj a jejich závislost na sledování TV. Teprve v tu chvíli si všichni uvědomí, že jsou opět v realitě všedního života...

Bezprostřední okolí hotelu Džbán, obklopené přenádhernou jesenickou přírodou, každého vždy zaručeně ale zase vtáhne zpět do vzpomínek. Karlova Studánka je totiž místem, kde se čas jakoby zastavil. Původní budovy připomínají skanzen a kdo má jenom trochu bujnou fantazii, si rázem dokáže představit, jak nelehký, ale na druhé straně pestrý život, zde místní lidé museli po staletích prožívat.

Milovníci luxusu a nejmodernějších technických vymožeností, očekávající luxusní ování po vzoru Karlových Varů či jiných známých moderních lázeňských center, budou návštěvou Karlovy Studánky zřejmě zklamáni. Scházejí zde kasína, herny, vykřičené domy a komfortně vybavené hotely. Milovníky klidu, pohody, nostalgie a především romantiky však hotel Džbán a Karlova Studánka určitě polaská u srdíčka a většina si toto místo rázem zamilují. A když je ani to neuspokojí, tak jim zcela jistě vše vynahradí všudy přítomná kouzelná příroda plná lesů, zvěře, hub a borůvek.

Kapacita hotelu je 70 lůžek a skládá se ze dvou, tří a čtyřlůžkových pokojů a jednoho apartmánu pro pět osob. Část pokojů je umístěna v prvním patře a druhá, v nově vybudovaném podkroví, které vyhledávají především romantici, mající zálibu v půdních vestavbách plných krovů a zašikmených stropů, ovšem s překrásným výhledem do okolních lesů. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem, WC a bohužel i TV s příjmem několika televizních programů. Zařazením televizorů na pokoje, jsme se dlouhá léta úporně bránili, ale bohužel tlak klientů, kteří se již dnes bez televizního signálu zřejmě neobejdou, byl silnější než jakákoli tradice. Stejně tak jsme nakonec museli učinit i ústupek stále progresivnějšímu internetu. Dnes již mají návštěvníci hotelu možnost připojení Wi-fi internetu (příjem pouze v restauraci a v 1.patře). Vyznavači společného sledování sportovních přenosů, mají v hotelové restauraci k dispozici LCD TV s úhlopříčkou 107cm. Ostatní zařízení hotelu, připomínající dobu před dvaceti a více lety, jsme již ponechali v původním stavu.

Hotel Džbán má poměrně slušně vybavenou posilovnu, kterou kromě hotelových hostů využívají i ostatní návštěvníci Karlovy Studánky. Příjemný je rovněž relaxační pobyt v hotelové sauně s kapacitou pro šest osob s možností využití služeb maséra. Pohodový večer pak lze strávit hrou šipek, člověče nezlob se, pokeru nebo karet a nebo si jen tak zalistovat v některé z knížek z hotelové knihovničky, která se skládá především z titulů dnes již zapomenutých autorů. Při těchto činostech lze samozřejmě popíjet lahodné víno z lechovických sklepů,

Adresa ubytování
Karlova Studánka 12, Karlova Studánka, 793 24, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Karlova Studánka